В Одесі діти заколядували у МВС, щоб зібрати гроші на лікування однокласника: відео

В Одесі діти заколядували у МВС, щоб зібрати гроші на лікування однокласника: відео
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Одесі діти виконали різдвяні колядки у сервісному центрі при Міністерстві внутрішніх справ, так вони збирали гроші на лікування свого однокласника.

Loading...

Як йдеться у сюжеті “ТСН. Ранок”, 10-річному Максиму Леонову потрібні засоби для лікування онкології. Дитина вже пройшла кілька сеансів променевої терапії, але попереду хлопчика ще чекає дороге лікування та реабілітація.

Його друзі вирішили допомогти йому – зібрати гроші на лікування. Водночас діти створили святковий настрій співробітникам Сервісу та відвідувачам.

Отримані під час виконання колядок цукерки та мандарини колядники залишали собі, а зібрані гроші передали батькам Максима.

“Ми хочемо допомогти йому вірити в диво, допомогти зібрати гроші та раді, що наша місія була виконана. Людям теж сподобалося, як ми співали, отже, ми і їм подарували святковий настрій”, – поділилася враженнями після заходу учасниця творчого колективу.

У Сваляві (Закарпатті) 8-річний хлопчик прийшов у поліцію та попросив знайти святого Миколая , який міг би подарувати його 6-річному братові інвалідний візок.

Джерело: Народна Правда