Лукашенко звинуватив Україну у стягуванні військ до кордонів Білорусі

Лукашенко звинуватив Україну у стягуванні військ до кордонів Білорусі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна нарощує присутність військового контингенту біля кордонів з Білоруссю.

“Україна продовжує нарощувати сили, зосереджуючи підрозділи національної гвардії з “націоналістів-радикалів”. Це ще дужче, ніж натовські військовослужбовці. І це все в безпосередній близькості від державного кордону нашої країни. Знову ж таки, під виглядом того, що боротимуться з мігрантами”. Так мігранти туди навіть у страшному сні не потраплять. Вони туди не йдуть і не збираються в Україну йти, ми це чудово розуміємо. З України свої люди тікають, а вони будуть “захищатися від мігрантів з Білорусі”, – заявив Лукашенко під час слухання доповіді про спільні навчання збройних сил Білорусі та Росії.

Як повідомлялося раніше, у статті міністра оборони Великобританії Бена Уоллеса для The Times говорилося, що Росія висуває помилкові твердження про агресію НАТО, щоб виправдати «насильницьке об’єднання» України.

Як повідомлялося раніше, Сполучені Штати Америки підготували 18 сценаріїв на випадок вторгнення Росії до України. Але поки що не збираються їх розкривати.

Джерело: Народна Правда