Люди стукають у барабани: як Порошенка чекають під судом

Люди стукають у барабани: як Порошенка чекають під судом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Біля будівлі Печерського суду в Києві зібралися понад сотні активістів, які чекають на приїзд п’ятого президента Петра Порошенка.

Як повідомляє “Сегодня”, люди стукають у барабани, за ритмом відбиваючи хід годинника, який символізує очікування прибуття лідера “Євросолідарності”.

Біля самої будівлі суду активісти тримають прапори із логотипом партії, українські прапори, а також плакати зі словами підтримки.

Нагадаємо, виконуючий обов’язки генерального прокурора Олексій Симоненко 20 грудня 2021 року підписав повідомлення про підозру колишньому президенту Петру Порошенку у справі про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій. За даними ГБР, Петро Порошенко підозрюється в тому, що «діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема, із представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР». Політика викликали на допит 23 грудня, проте він на нього не з’явився, оскільки перебував у закордонному відрядженні.

17 січня Порошенко повернувся до України. Літак із політиком приземлився в аеропорту “Київ”, там у нього забрали паспорт на паспортному контролі. Документ швидко повернули. На 11 годину в Печерському суді міста Києва призначено розгляд справи про держзраду.

Джерело: Народна Правда