Німеччина відмовляється надавати зброю Україні: Кулеба заявив, що діалог продовжується

Німеччина відмовляється надавати зброю Україні: Кулеба заявив, що діалог продовжується
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Глава МЗС України Дмитро Кулеба обговорив із німецькою колегою Анналеною Бербок питання постачання зброї в Україну. За його словами, діалог із цього питання продовжиться.

Про це він сказав на прес-конференції у Києві, повідомляє “Європейська правда”.

“Ми обговорили питання постачання озброєнь в Україну з Німеччини. Я навів аргументи та позицію української сторони. Але хочеться, щоб спрацював саме дипломатичний трек, щоб зусилля у Нормандському форматі дали результати”, – сказав Кулеба. За його словами, Україна знає, де і яку зброю може отримати, а також як її використовувати для захисту території.

“Наш діалог з Німеччиною з цього питання також продовжиться”, – сказав Кулеба. У свою чергу Анналена Бербок заявила, що позиція німецького уряду щодо постачання зброї залишається незмінною:

“Те, що я говорила двома тижнями та кількома місяцями раніше, незмінне. Позиція уряду Німеччини щодо експорту зброї відома”.

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес для The Times написав статтю, в якій заявляв , що Росія висуває помилкові твердження про агресію НАТО, щоб виправдати «насильницьке об’єднання» України.

Як повідомлялося раніше, Сполучені Штати Америки підготували 18 сценаріїв на випадок вторгнення Росії до України. Але поки що не збираються їх розкривати.

Джерело: Народна Правда