Порошенко прилетів до Києва: фото

Порошенко прилетів до Києва: фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Лідер політичної партії “Європейська Солідарність”, народний депутат, п‘ятий Президент України Петро Порошенко прилетів із закордонного відрядження до Києва.

Так, рейсовий літак “Варшава – Київ” на борту з Порошенком приземлився в Міжнародному аеропорту “Київ” імені Ігоря Сікорського.

Петро Порошенко вже в Києві. На паспортному контролі представник ДБР забрав у нього документи.

На паспортному контролі, за словами нардепа “Євросолідарності” Олексія Гончаренка, до Порошенка прийшли співробітники ДБР та забрали паспорт. Через деякий час паспорт повернули, наразі Порошенко вийшов з аеропорту та виступає на мітингу.

Порошенко прилетів до Києва: фото

Порошенко прилетів до Києва: фото

Порошенко прилетів до Києва: фото

Раніше повідомлялося, що виконувач обов’язків генерального прокурора Олексій Симоненко 20 грудня 2021 року підписав повідомлення про підозру експрезидентові Петру Порошенку у справі про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій.

За даними ДБР, Петро Порошенко підозрюється у тому, що, “діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема, з-поміж представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР”. Політика викликали на допит 23 грудня, однак він на нього не з’явився, бо перебував у закордонному відрядженні.

Джерело: Народна Правда