Порошенко заявив про провокацію з адвокатом: деталі скандалу

Порошенко заявив про провокацію з адвокатом: деталі скандалу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Колишній (п’ятий) президент України, лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко під час засідання у Печерському суді заявив, що його намагалися позбавити права на захист, нав’язавши йому безплатного державного адвоката.

Про це повідомляє “Сегодня”.

“Не маючи для цього жодних правових підстав, влада зробила спробу незаконно призначити мені безкоштовного адвоката, незважаючи на те, що мої адвокати представлені в судовому засіданні. З цього приводу я звертатимуся до правоохоронних органів з вимогою провести розслідування автора та виконавця цієї провокації у сценарії щодо позбавлення мене від права на захист”, – сказав політик.

Порошенко також попросив суддю посприяти та дати доручення.

“На яких підставах і хто дав доручення адвокату щодо надання мені безкоштовного адвоката. Мені не потрібен безплатний адвокат та вимагаю розслідування цієї провокації”, – сказав він.

Додамо, у суді оголосили перерву – адвокатам Порошенка потрібен час для ознайомлення з матеріалами справи.

Нагадаємо, виконуючий обов’язки генерального прокурора Олексій Симоненко 20 грудня 2021 року підписав повідомлення про підозру колишньому президенту Петру Порошенку у справі про постачання вугілля з тимчасово окупованих територій. За даними ГБР, Петро Порошенко підозрюється в тому, що «діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема, із представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР». Політика викликали на допит 23 грудня, проте він на нього не з’явився, оскільки перебував у закордонному відрядженні.

17 січня Порошенко повернувся до України. Літак із політиком приземлився в аеропорту “Київ”, там у нього забрали паспорт на паспортному контролі. Документ швидко повернули. На 11 годину в Печерському суді міста Києва призначено розгляд справи про держзраду.

У Державному бюро розслідувань заявили, що в аеропорту спробували вручити процесуальні документи колишньому президентові Петру Порошенку. Той їх не взяв. Державна прикордонна служба запевняє , що прикордонники не перешкоджали поверненню Порошенка до України.

Джерело: Народна Правда