Росія перекручує інформацію про НАТО, щоб виправдати агресію проти України, – Міноборони Британії

Росія перекручує інформацію про НАТО, щоб виправдати агресію проти України, – Міноборони Британії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Росія висуває помилкові твердження про агресію НАТО, щоб виправдати “насильницьке об’єднання” України.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це йдеться у статті міністра оборони Великобританії Бена Воллеса для The Times.

Уоллес звинувачує президента РФ Володимира Путіна у використанні “виборчої та спотвореної аргументації”, щоб представити НАТО як загрозу.

“Ми всі маємо хвилюватися, тому що з-під пера самого президента Путіна вийшло есе на 7000 слів, в якому етнонаціоналізм знаходиться в центрі його амбіцій… Він надає спотворену і виборчу аргументацію, щоб виправдати в кращому разі підпорядкування України і, в гіршому разі, насильницьке об’єднання цієї суверенної країни”, – йдеться у статті.

Уоллес заявив, що британський уряд не конфліктує з Росією та російським народом, “але він не відповідає зі зловмисною діяльністю Кремля”.

“Тому, якщо однієї холодної січневої чи лютневої ночі російські збройні сили ще раз вступлять до суверенної України, ігноруйте розповіді про агресію НАТО і пам’ятайте слова президента Росії цього есе з минулого літа. Запам’ятайте це і запитайте себе, що це означає не тільки для України , але й для всіх нас у Європі”, – написав міністр.

Як повідомлялося раніше, Сполучені Штати Америки підготували 18 сценаріїв на випадок вторгнення Росії до України. Але поки що не збираються їх розкривати.

Деякі союзники США по НАТО стурбовані можливими поступками Росії на переговорах щодо так званих “гарантій безпеки”. Зокрема, пропозиціями Вашингтона щодо скорочення військових навчань у Європі та договору про нерозміщення ракет.

Джерело: Народна Правда