Тисяча за вакцинацію: програму виплат розширять – хто ще отримає гроші

Тисяча за вакцинацію: програму виплат розширять – хто ще отримає гроші
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Тисячу за вакцинацію від COVID-19 зможуть отримати діти віком 14-18 років. Міністерство освіти і науки надало пропозиції щодо розширення відповідної програми.

Про це повідомили у Офісі президента.

Найближчим часом на засіданні Кабінету міністрів буде ухвалено рішення про можливість використання коштів за програмою “єПідтримка” вакцинованими особами віком від 60 років, повідомили на нараді.

Крім того, Міністерство освіти і науки надало пропозиції щодо розширення програми на дітей віком 14-18 років. З’явиться можливість використати зазначені кошти на освіту. Також опрацьовується рішення про таку можливість для дітей віком 12-14 років.

В Офісі також повідомили, що в Україні лише недавно дозволили введення бустерної дози вакцини проти COVID-19, але вже майже 100 тисяч громадян отримали третє щеплення. При цьому темпи вакцинації порівняно зі святковим тижнем зростають. За інформацією Міністерства охорони здоров’я, минулого тижня було щеплено 552 тисячі громадян, а з початку кампанії з вакцинації зроблено 29,37 млн ​​щеплень. Вакцинацією охоплено 15 млн українців, з яких 14,28 млн отримали дві дози.

У ЄС скоротили термін дії COVID-сертифікатів Україна готує аналогічне рішення.

Пластикові прозорі маски, які носять працівники сфери обслуговування (кафе, ресторани, готелі), не є засобом індивідуального захисту — вони не убезпечують від COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я України дозволило бустерну дозу вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих громадян віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися. За відсутності мРНК-вакцин бустерну дозу можна зробити іншою вакциною згідно з дозволеними в Україні схемами.

Джерело: Народна Правда