У переліку пільговиків на газ опинилися фірми, що не мають відношення до соціальних продуктів

У переліку пільговиків на газ опинилися фірми, що не мають відношення до соціальних продуктів
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністерство аграрної політики надало право на пільговий природний газ “Кондитерському будинку “Вацак”, який належить народному депутату (група “Довіра”) Геннадію Вацаку.

Про цеповідомляє РБК-Україна з посиланням на перелік компаній, оприлюднений міністерством.

Зазначимо, “Кондитерський будинок “Вацак” займається виробництвом кондитерських виробів – тортів, цукерок та зефіру, а не соціального хліба.

Видання також повідомляє, що до переліку потрапили юрособи, у яких випічка хліба не є основним видом ліцензійної діяльності – ПП “ТЕА”, основна ліцензійна діяльність якої – здавання майна в оренду.

“Хлібпром” Віталія Антонова займається зокрема постачанням елітних хлібних виробів для мережі АЗС ОККО.

Окремо наголошується, що, як мінімум, одна з компаній, яку Мінагрополітики включило до переліку пільговиків, змінила спеціалізацію на виробництво хліба за 5 днів до аукціону – 12 січня. Це дніпровське ТОВ НВФ “Авенсіс”.

Яйця повільно, але впевнено стають делікатесом , адже їхня ціна вже досягла в середньому 45 гривень (десяток). За останній рік ціни зросли на 11,5%.

В Україні розширили список продуктів , ціни на які регулює держава. До нього, крім хліба, внесли також цукор, гречку, олію, макарони.

Українці у святкові новорічні та різдвяні періоди викидають продукти на суму від 470 млн до 1 млрд гривень. Причина – необдумане споживання – ми купуємо і готуємо більше, ніж можемо з’їсти.

Джерело: Народна Правда