У Росії пропонують розмістити ракети на Кубі та завдати ядерного удару по США

У Росії пропонують розмістити ракети на Кубі та завдати ядерного удару по США
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Держдумі Росії запропонували вдарити ядерною зброєю по США. Там погрозливо заявили, що тільки так можна показати американцям рішучість Росії.


Таку цинічну заяву зробив депутат Держдуми Євген Федоров (“Єдина Росія”), пише “24 канал”.

За його словами, подібне “попередження” може бути гарною акцією, яка демонструє “серйозність намірів”. Він нібито впевнений, що Росія має всі повноваження на подібні дії.

Водночас, він не уточнив, що буде, якщо США не оцінять попередження і почнуть відповідати.

“Третій варіант – це попереджувальний удар ядерною зброєю, а можна і без нього. Просто стратегічними ракетами по полігону в Неваді. На цьому полігоні одні тільки військові США, а мирних жителів немає. Особливо якщо попередити за дні 2 – 3, то цілком хороша акція демонстрації серйозності намірів”,
– сказав Федоров.

Нагадаємо, 13 січня заступник глави МЗС Сергій Рябков в інтерв’ю RTVI не виключив розміщення російської військової інфраструктури на Кубі та у Венесуелі, зазначивши, що це залежить від «американських колег».

Його слова прокоментував речник президента Росії Дмитро Пєсков, пише “Дождь”. Представника Кремля запитали, чи Росія розглядає такий варіант:

“Безумовно, в контексті нинішньої ситуації Росія думає про те, як забезпечити власну безпеку”.

Він нагадав про слова заступника держсекретаря США Вікторії Нуланд про те, що США розробили 18 сценаріїв на випадок вторгнення Росії в Україну.

«Ми теж різні сценарії розглядаємо, вважаємо, що, насправді, їх має бути набагато менше, бо постановка питання є гранично конкретною у нас. Тут не потрібно робити складним те, що, можливо, настільки складним не є. Питання задані гранично прямі та конкретно сформульовані», – сказав Пєсков.

The New York Times писала, що російські дипломати на переговорах щодо гарантій безпеки в Женеві натякали на розміщення “невказаних систем озброєнь у невказаних місцях”.

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес для The Times написав статтю, в якій заявляв , що Росія висуває помилкові твердження про агресію НАТО, щоб виправдати «насильницьке об’єднання» України.

Як повідомлялося раніше, Сполучені Штати Америки підготували 18 сценаріїв на випадок вторгнення Росії до України. Але поки що не збираються їх розкривати.

Джерело: Народна Правда