Російські дипломати масово покидають Україну – у Лаврова це спростовують

Російські дипломати масово покидають Україну – у Лаврова це спростовують
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Україну залишили 7 російських дипломатів.

Про це пише The New York Times.

У статті наголошується, що до Москви 5 січня поїхали 18 людей, здебільшого – це діти та дружини дипломатів російського посольства у Києві. Крім того, найближчими днями Київ та Львів покинуть ще близько 30 членів сімей російських дипломатів.

Офіційний представник США повідомив, що Вашингтон заздалегідь знав про евакуацію, що готується.

“Є інформація про те, що наприкінці грудня та на початку січня російський уряд готувався до евакуації членів сімей дипломатів з посольства Росії в Україні”.

У Міністерстві закордонних справ РФ цю інформацію заперечують. Там заявляють, що посольство у Києві працює у штатному режимі.

У Держдумі Росії запропонували вдарити ядерною зброєю США. Там погрозливо заявили, що тільки так можна показати американцям рішучість Росії.

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес для The Times написав статтю, в якій заявляв , що Росія висуває помилкові твердження про агресію НАТО, щоб виправдати «насильницьке об’єднання» України.

Як повідомлялося раніше, Сполучені Штати Америки підготували 18 сценаріїв на випадок вторгнення Росії до України. Але поки що не збираються їх розкривати.

Джерело: Народна Правда