“Бухим менше їздити треба”: винуватець смертельної ДТП у Харкові провокував доньку загиблого в суді

”Бухим менше їздити треба”: винуватець смертельної ДТП у Харкові провокував доньку загиблого в суді
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

19 січня у Червонозаводському районному суді Харкова відбулося засідання у справі 16-річного Миколи Харківського , який вчинив смертельну ДТП у Харкові. Йому продовжили запобіжний захід – залишили в СІЗО ще на два місяці без права на заставу.

Як повідомляє “Суспільне”, захист підозрюваного наполягав на домашньому арешті. Також адвокат Харківського Інна Данилова просила розглядати справу у суді у закритому режимі.

Видання також повідомляє, що у перерві дочка загиблого у ДТП запитала, навіщо Микола Харківській їй усміхається. За Миколу заступилася його захисниця Інна Данилова та просила «не провокувати». Харківський відповів у бік доньки загиблого, але так, що вона не чула: “Бухим менше треба їздити треба”.

Мати 16-річного Миколи Харківського, котрий став винуватцем смертельної аварії у Харкові, дала велике інтерв’ю. Вона заявила, що не дозволяла синові сідати за кермо, поганий вплив на хлопця зробило його оточення — він прагнув здаватися людиною з вищих соціальних верств.

Харківський бізнесмен Юрій Сапронов заявляв , що Микола Харківський, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, отримає реальний термін, незважаючи на те, що його батьки мають потрібні зв’язки.

Джерело: Народна Правда