Росія перекидає на Донбас танки, боєприпаси та пальне, – розвідка

Росія перекидає на Донбас танки, боєприпаси та пальне, – розвідка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російсько-окупаційні війська з початку січня таємно перекинули на Донбас понад 7 тисяч тонн пального, танки, самохідні артилерійські установки та боєприпаси.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

З початку року окупанти таємно завезли залізничним та автомобільним транспортом з території РФ до з’єднань та частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК понад 7 тисяч тонн пального, кілька танків та самохідних артилерійських установок, інше озброєння та боєприпаси, у тому числі для артилерійських систем та мінометів.

Разом про те, для комплектування особовим складом підрозділів супротивника, через розгорнуту біля РФ мережу вербувальних центрів, здійснюється активний набір найманців.

Відомо, що їх спрямовують на тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях після проходження інтенсивних курсів підготовки у навчальних центрах.

Президент України Володимир Зеленський назвав можливий сценарій подальшої російської військової ескалації. На його думку, під окупацію Росії може потрапити до Харкова.

Латвія готова надати Україні військове обладнання. При цьому Рига готова “поставити і летальну, і нелетальну продукцію” Києву.

Новий уряд Чехії готовий допомогти Україні на тлі загрози російського вторгнення – надати/продати необхідну зброю та військове обладнання.

У TikTok масово з’являються відео не лише про перекидання військової техніки, а й російських військових до кордонів з Україною.

Джерело: Народна Правда