Великобританія відправила в Україну 30 військовослужбовців елітних підрозділів та 2000 протитанкових ракет

Великобританія відправила в Україну 30 військовослужбовців елітних підрозділів та 2000 протитанкових ракет
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Великобританія відправила в Україну 30 військовослужбовців, які мають навчити ЗСУ, як користуватись новими британськими протитанковими засобами.

Про це повідомляє Sky News.

17 січня військові літаки доставили з Великобританії близько 2000 протитанкових ракетних установок як “тихе, але помітне” нарощування підтримки України. Вже відомо, що до Києва прибула легка протитанкова зброя наступного покоління NLAW – ракетна система, яка збиває будь-який бойовий танк одним пострілом, вражаючи ціль зверху.

Українських військовослужбовців підготує британський персонал – це відбудеться у рамках операції “Орбіталь”. Після цього бійці повернуться до Великої Британії.

Міністр оборони Бен Уоллес уже заявив, що зброя не становить загрози для Росії, адже призначена для самооборони. У Кремлі, звичайно ж, заявили, що постачання британської зброї “погіршили кризу”.

Латвія готова надати Україні військове обладнання. При цьому Рига готова “поставити і летальну, і нелетальну продукцію” Києву.

Новий уряд Чехії готовий допомогти Україні на тлі загрози російського вторгнення – надати/продати необхідну зброю та військове обладнання.

Прем’єр-міністр Естонії Кайя Каллас заявила, що Естонія збільшить свої оборонні витрати на 380 млн євро у зв’язку з ситуацією, яка склалася в Європі. Кошти будуть спрямовані на посилення обороноздатності країни.

У TikTok масово з’являються відео не лише про перекидання військової техніки, а й російських військових до кордонів з Україною.

Джерело: Народна Правда