Зеленський вважає, що Росія може окупувати Харків

Зеленський вважає, що Росія може окупувати Харків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський назвав можливий сценарій подальшої російської військової ескалації. На його думку, під окупацію Росії може потрапити Харків.

Таку заяву він зробив у інтерв’ю The Washington Post.

“Я скажу реально, якщо Росія вирішить посилити їхню ескалацію, звичайно, вона це зробить на тих територіях, де історично проживають люди, які мали родинні зв’язки з РФ. Харків, який перебуває під контролем уряду України, може бути окупований”, – вважає Зеленський.

Він також додав, що для нападу лише потрібен привід, наприклад, традиційний захист російськомовного населення:

“Скажуть, що захищають російськомовне населення. Після окупації Криму ми розуміємо, що це можливо і може статися. Але я не знаю, що вони збираються робити, бо це великі міста. У Харкові проживає понад 1 млн. жителів”.

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з американськими сенаторами заявив, що санкції, які можуть ввести проти РФ як заходи у відповідь за вторгнення в Україну, вже не матимуть жодного сенсу.

Латвія готова надати Україні військове обладнання. При цьому Рига готова “поставити і летальну, і нелетальну продукцію” Києву.

Новий уряд Чехії готовий допомогти Україні на тлі загрози російського вторгнення – надати/продати необхідну зброю та військове обладнання.

У TikTok масово з’являються відео не лише про перекидання військової техніки, а й російських військових до кордонів з Україною.

Джерело: Народна Правда