Де у будинку ховається найбільше пилу: ви будете здивовані

Де у будинку ховається найбільше пилу: ви будете здивовані
Автор Желізняк Олександр в Новини

Усім знайома ситуація, коли після генерального прибирання на поверхнях залишається пил. Однак, є кілька перевірених способів, які допоможуть виявити прихований бруд у будинку та прибрати так, щоб пилюка ще довго не з’явилася.

Про це пише interia.

Пил найчастіше любить накопичуватись на стінах. Тому під час прибирання варто приділяти трохи уваги прибиранню закутків.

Зокрема, компоненти пилу надходять як зовні, так і утворюються всередині вашого будинку. Тому, лише одне відкриття вікна або дверей запустить багато пилу та інших дрібних частинок.

Також після прогулянки на взутті ви принесете багато бруду у будинок. Влітку крізь відчинене вікно буде залітати багато пилку рослин, не кажучи вже про комах. Весь цей бруд осідає у квартирі на стінах.

Зазначимо, що гірше, коли ваші стіні обклеєні шпалерами, панелями або дерев’яною обшивкою, адже тут бруд може заховатися. Пил також осідає завдяки павукам, які населяють кути. Все тому, що саме павутиння притягує весь бруд, що витає в повітрі.

Де у будинку ховається найбільше пилу: ви будете здивованіЯк прибрати пил зі стін (freepik)

Незамінним у прибиранні стін стане пилосос. Наконечник пилососа повинен бути чистим, тому перед видаленням пилу зі стінок його краще ретельно вимити.

До того ж замість пилососа можна використати суху губку або чистий малярський валик. Окрім того, не забудьте про драбину або крісло, так ви легше дістанете до високих частин стін.

Починайте прибирання зі стель і кутів, адже там найбільше збирається бруд.

Раніше ми повідомляли, як швидко навести порядок на кухні.

Також ми писали, як швидко прибрати в будинку перед приходом гостей.

Джерело: Народна Правда