Президентський рейтинг: кого готові підтримати українці

Президентський рейтинг: кого готові підтримати українці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Якби президентські вибори проходили б в Україні найближчим часом, найвищу підтримку отримав би чинний президент Володимир Зеленський, за нього проголосували б 23,5% серед тих, хто визначився з вибором. Петро Порошенко отримав би 20,9% голосів.

Про це повідомляє КМІС.

“Порівняно з груднем 2021 року серед респондентів, що визначилися з вибором, з 16,7% до 20,9% зросла підтримка Порошенка. Також спостерігається зростання підтримки І. Смешка (з 6,8% до 9,6%). Водночас. , спостерігається зниження підтримки Д. Разумкова (з 8,1% до 5%) та О. Тягнибока (з 3,1% до 1.1%)”, – йдеться у повідомленні аналітиків.

 

Президентський рейтинг: кого готові підтримати українці

Опитування, проведене компанією SOCIS, показало , що майже 64% українців виступають проти другого президентського терміну Володимира Зеленського.

Електоральний рейтинг президента Володимира Зеленського за останні кілька місяців знизився , при цьому його однаково готові повторно обрати на цю посаду.

Напередодні Київський міжнародний інститут соціології наголошував на тому , що рейтинг Зеленського порівняно з вереснем 2021 року впав на 9% — у вересні за нього готові були голосувати 33,3% тих, хто визначився.

 

Джерело: Народна Правда