Росія вивела бойові кораблі на навчання у Балтійське море

Росія вивела бойові кораблі на навчання у Балтійське море
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Росія відправила 20 бойових кораблів до Балтійського моря для “планових заходів бойової підготовки”.

Про це повідомляє “РІА Новини”

“20 бойових кораблів, катерів та суден забезпечення Балтійського флоту залишили пункти постійного базування та вийшли до призначених районів Балтійського моря для виконання завдань у рамках планових заходів бойової підготовки”, – йдеться у повідомленні.

У рамках навчань у складі тактичних груп будуть задіяні тральщики, малі кораблі, ракетні катери.

Повідомляється, що вони виконуватимуть завдання з протичовнової та протиповітряної оборони, а також протимінного забезпечення загонів із виконанням практичних бойових вправ.

Як повідомлялося раніше, союзники по НАТО переводять свої сили у стан готовності та спрямовують додаткові кораблі та винищувачі на свої позиції у Східній Європі у зв’язку із ситуацією навколо України. Данія відправила до Балтійського моря фрегат і перекидає чотири винищувачі F-16 у Литву для патрулювання повітряного простору. Іспанія направила кораблі для приєднання до військово-морських сил НАТО та вивчає можливість відправлення винищувачів до Болгарії. Франція готова відправити до Румунії контингент військ під керівництвом Альянсу. Два винищувачі F-35 у Болгарію направлять також Нідерланди, корабель нідерландських ВМС та кілька наземних підрозділів приєднаються до сил оперативного реагування НАТО.

Перша партія оборонної допомоги із США прибула в Україну в ніч проти 22 січня. На борту літака, що приземлився в аеропорту “Бориспіль”, 90 тонн летальної зброї та інших боєприпасів.

Джерело: Народна Правда