До фіналу відбору Євробачення потрапив ветеран АТО: що відомо про співака Barleben

До фіналу відбору Євробачення потрапив ветеран АТО: що відомо про співака Barleben
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У фінал Національного відбору Євробачення-2022 потрапив Barleben – ветерана АТО та колишній капітан СБУ. Співака LAUD дискваліфікували через пісню.

Як повідомляє 24 канал, LAUD (Владислав Каращук) вибув через порушення умов конкурсу – Пісня Head Under Water, яку він заявив, “гуляла” мережею з липня 2018 року. LAUD замінили на Barleben, який також отримав високі оцінки оргкомітету. Свої сили він спробує з піснею Hear My Words, офіційного релізу якої ще не відбулося.

Справжнє ім’я артиста – Олександр Барлебен. Йому 30 років. Родом він із міста Новоград-Волинський у Житомирській області.

Чоловік був капітаном СБУ, коли Росія розпочала війну на сході України. У 2015-2016 роках він допомагав журналістам діставатися до позицій військових. У грудні 2020 року він представив соціальний проект Stop the war – “Зупинити війну”. Це англомовний сингл та відеоряд про руйнівні наслідки воєн у сучасному світі. Спільно із сонграйтером Крістіною Хромяк та музичним продюсером Філіпом Коляденком Олександр хотів привернути увагу до війни на Донбасі. Олександр професійно займається вокалом лише три роки, співає у жанрі soul. Він був учасником 11-го сезону “Голосу країни”. На “сліпих прослуховуваннях” заспівав хіт Леді Гагі I’ll Never Love Again, але не розгорнув жодного з тренерів.

Джерело: Народна Правда