Потепління, але багато снігу: погода в Україні до кінця тижня

Потепління, але багато снігу: погода в Україні до кінця тижня
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

В Українському гідрометеорологічному центрі озвучили прогноз погоди до кінця тижня.

Вже з 26 січня трохи потеплішає, але опадів буде багато.

26 січня: у всіх областях очікуються снігопади, у середньому температура повітря варіюватиметься в межах 7 морозу – 1 градус тепла. Найхолодніше буде на сході, тепліше – на заході.

27 січня у Сумській та Дніпропетровській областях сонце, можливо, вийде через хмари. Температура залишиться такою ж.

28 січня очікуються опади, на півдні до снігу додасться ще й дощ. Температура повітря трохи підвищиться: від мінімальних (на сході) 4 морози до максимальних (на півдні) 4 тепла.

29 січня на півдні та в Запорізькій області опадів не прогнозується. Температура повітря коливатиметься в межах 2 морозу – 2 тепла.

Потепління, але багато снігу: погода в Україні до кінця тижняПотепління, але багато снігу: погода в Україні до кінця тижняПотепління, але багато снігу: погода в Україні до кінця тижняПотепління, але багато снігу: погода в Україні до кінця тижня

Січень продовжує дивувати температурними рекордами. За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 5 січня в Києві вперше за 142 роки середньодобова температура повітря склала 6,5°С, що на 0,7°С вище за рекордне значення температури в цей день 1961 року.

У місті Свалява Закарпатської області 3 січня розцвіли перші квіти – проліски.

Джерело: Народна Правда
Теги: