Президент Хорватії заявив, що Україні не місце у НАТО, а Революцію гідності назвав переворотом

Президент Хорватії заявив, що Україні не місце у НАТО, а Революцію гідності назвав переворотом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що Україні не місце в НАТО і у разі ескалації з Росією Загреб максимально дистанціюється від подій.

Про це, як пише Європейська правда, повідомляє хорватське видання Dnevnik.

Відповідаючи на запитання, як Хорватія відреагує на ситуацію в Україні, Міланович сказав: “Ми не матимемо з цим нічого спільного. Якщо буде ескалація, виведемо (з регіону – ред.) останнього хорватського солдата”.

“Україні не місце в НАТО. Коли Україна змінила владу, тоді це був рух, який не був демократичним, був переворотом, під час якого було вбито 50 людей. Історія була така: Україна йде на захід, нічого не питаючи у Росії, в ЄС її чекають молочні річки та кисельні береги. Україна, як і раніше, залишається однією з найбільш корумпованих країн, ЄС нічого Україні не дав”, – сказав він.

За словами Мілановича, він усіма силами заважатиме будь-якому залученню Хорватії до конфлікту між РФ та Україною.

Литва на тлі концентрації російських військ біля кордонів з Україною передасть нашій армії американські переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger.

Союзники НАТО переводять свої сили у стан готовності та спрямовують додаткові кораблі та винищувачі на свої позиції у Східній Європі у зв’язку із ситуацією навколо України.

У разі вторгнення Росії уряд Чехії може відправити своїх військових до України, вони допомагатимуть Збройним силам України.

Джерело: Народна Правда