Україна не дозволить нав’язувати собі поступки для умиротворення Путіна, – Кулеба

Україна не дозволить нав’язувати собі поступки для умиротворення Путіна, – Кулеба
Автор Желізняк Олександр в Новини

Україна нікому не дозволить нав’язувати собі поступки для умиротворення російського президента Володимира Путіна, щоб уникнути вторгнення Росії. Більше того, Київ також не прийме компроміси, про які можуть домовитися за його спиною.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю міністра закордонних справ Дмитра Кулеби для CNN.

За його словами, Україна не піде на жодні компроміси, спрямовані на умиротворення Путіна, на тлі побоювань, що Росія може планувати вторгнення.

“Якщо хтось піде на поступки щодо України, за спиною України, по-перше, ми цього не приймемо. Ми не будемо в положенні країни, яка бере трубку, чує вказівку великої держави і слідує їй… Ми багато вже заплатили, в тому числі 15 000 життів наших громадян, щоб забезпечити собі право вирішувати своє майбутнє”, – зазначив Кулеба.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США пропонують обмежити сировинний експорт Росії у разі вторгнення в Україну, економічні збитки від таких дій оцінюються в 50 млрд доларів.

Сьогодні міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що підстав вважати, що вторгнення Росії буде найближчим часом, немає.

Джерело: Народна Правда