В Україну прибуде третій борт із летальною зброєю зі США, – Резніков

В Україну прибуде третій борт із летальною зброєю зі США, – Резніков
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В Україну має прибути третій борт із летальною зброєю від США, вона надійде в рамках військової допомоги у розмірі 200 мільйонів доларів.

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков,пише 24 канал.

Він заявив, що світ має дати Україні екіпірувати свої збройні сили та забезпечити свій захист, а Німеччина має припинити блокувати придбання зброї:

“Нарешті наші партнери збільшують кількість військової допомоги, і сьогодні ми зустрічаємо третій літак від уряду США в рамках цієї допомоги, яка вже проголосована та підписана на суму 200 мільйонів доларів”.

Резніков нагадав про допомогу, яку отримала Україна від Британії. Йдеться про системи протитанкової техніки. Допомога офіційному Києву буде продовжена. Міністр каже, що спілкується зі своїми колегами з інших країн, які питають, що потрібне Києву.

Росія відправила 20 бойових кораблів до Балтійського моря для “планових заходів бойової підготовки”.

Як повідомлялося раніше, союзники по НАТО переводять свої сили у стан готовності та спрямовують додаткові кораблі та винищувачі на свої позиції у Східній Європі у зв’язку із ситуацією навколо України. Данія відправила до Балтійського моря фрегат і перекидає чотири винищувачі F-16 у Литву для патрулювання повітряного простору. Іспанія направила кораблі для приєднання до військово-морських сил НАТО та вивчає можливість відправлення винищувачів до Болгарії. Франція готова відправити до Румунії контингент військ під керівництвом Альянсу. Два винищувачі F-35 у Болгарію направлять також Нідерланди, корабель нідерландських ВМС та кілька наземних підрозділів приєднаються до сил оперативного реагування НАТО.

Литва на тлі концентрації російських військ біля кордонів з Україною передасть нашій армії американські переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger.

Союзники НАТО переводять свої сили у стан готовності та спрямовують додаткові кораблі та винищувачі на свої позиції у Східній Європі у зв’язку із ситуацією навколо України.

Британія почала евакуювати частину співробітників посольства у Києві. Причиною названо загрозу загострення ситуації.

Перша партія оборонної допомоги із США прибула в Україну в ніч проти 22 січня. На борту літака, що приземлився в аеропорту “Бориспіль”, 90 тонн летальної зброї та інших боєприпасів.

Джерело: Народна Правда