Якою буде погода у лютому: прогноз

Якою буде погода у лютому: прогноз
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

У лютому середня місячна температура очікується на рівні 0-5 морозу, на півдні до 1 градуса тепла – це близько до кліматичної норми.

Своїм прогнозом поділились в Українському гідрометеорологічному центрі.

Там нагадали, що згідно з кліматичною характеристикою лютого середня місячна температура повітря становить 0-5° морозу, на високогір’ї Карпат 6° морозу, на півдні Одеської області, в Криму та Закарпатті місцями 1-4° тепла.

Прогноз середньої місячної температури та опадів на лютий

Середня місячна температура повітря очікується на рівні 0-4° морозу, на Закарпатті, півдні Одеської області та в Криму до 1° тепла, що близько до норми.

Місячна кількість опадів очікується 22-40 мм, у Карпатах, Закарпатті та горах Криму 52-75 мм, що у більшості західних та південно-західних областей менше норми, на решті території країни – у межах норми.

Січень продовжує дивувати температурними рекордами. За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського 5 січня в Києві вперше за 142 роки середньодобова температура повітря склала 6,5°С, що на 0,7°С вище за рекордне значення температури в цей день 1961 року.

У місті Свалява Закарпатської області 3 січня розцвіли перші квіти – проліски.

Джерело: Народна Правда