ФОПів не штрафуватимуть за відсутність касових апаратів: подробиці

ФОПів не штрафуватимуть за відсутність касових апаратів: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Верховна Рада планує скасувати до кінця 2022 штрафи для ФОПів за відсутність касових апаратів. Законопроект буде подано до кінця дня 26 січня.

Відповідну заяву зробив речник Ради Руслан Стафанчук після наради з лідерами фракцій, пише РБК-Україна.

За його словами, законопроект запропонував голова комітету Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев:

“Сьогодні до кінця дня буде подано відповідний законопроект, за яким до кінця цього року не сплачуватимуть штрафи особи, яка не встановила РРО за умови, що вони встановлять”.

Зазначимо, 26 січня у Києві учасники руху «SaveФОП» знову виходять на мітинг , через що перекривають низку доріг. Наразі люди збираються під Верховною Радою України.

Як відомо, з 1 січня набув чинності закон про обов’язкове застосування ФОП у роботі касових апаратів або програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО). ФОПи вимагають ухвалити законопроект №6376 про відстрочення цієї ініціативи.

Сергій Доротич, лідер руху SaveФОП, учасники якого 25 січня намагалися штурмувати Верховну Раду, заявив, що один з активістів помер після зіткнень із поліцією. Правоохоронці цю інформацію заперечують.

Джерело: Народна Правда