МВС показало відео, як “загиблий” учасник акції SaveФОП під Радою встає та йде

МВС показало відео, як “загиблий” учасник акції SaveФОП під Радою встає та йде
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Прес-служба МВС опублікувала відео, яке підтверджує факт того, що 25 січня під час зіткнень учасників руху SaveФОП із поліцією біля будівлі Верховної Ради ніхто не помер.

На кадрах видно, що чоловіка, який знепритомнів, представники поліції та Національної гвардії приводять до тями. Він підводиться і залишає місце проведення акції.

“Після чого він із товаришем самостійно залишив місце проведення акції. Ці факти підтверджені матеріалами з камер відеоспостереження. Так, інформація про смерть протестувальника не відповідає дійсності”, – коментує речник МВС Олена Матвєєва.

Додамо, прес-офіцер Печерського управління поліції Оксана Тищенко також заявляла, що чоловік не помер.

«Людині стало погано. Йому було надано допомогу. Усе було добре. Інформація, що хтось помер під Верховною Радою, не підтверджена ще від учорашнього дня. Яка доля цієї людини і що з нею зараз нам невідомо. Але те, що біля парламенту вчора ніхто не помер, це факт».

Про те, що чоловік помер, заявив Сергій Доротіч, лідер руху SaveФОП. І після спростування він продовжує наполягати на тому, що хтось помер. Нібито помер чоловік із бородою.

Верховна Рада планує скасувати до кінця 2022 штрафи для ФОПів за відсутність касових апаратів. Законопроект буде подано до кінця дня 26 січня.

Джерело: Народна Правда