У Казахстані наклав на себе руки топ-менеджер компанії, пов’язаної з дочкою Назарбаєва

У Казахстані наклав на себе руки топ-менеджер компанії, пов’язаної з дочкою Назарбаєва
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Казахстані наклав на себе руки керуючий директор ТОВ “Оператор РОП” Руслан Шамшієв.

Про це пише “ Informburo.kz”.

“За фактом виявлення трупа чоловіка відділ поліції району Єсіль порушив кримінальну справу за статтею 105 КК РК – “Доведення до самогубства”. Наразі для забезпечення повноти та об’єктивності розслідування проводяться необхідні слідчі дії”, – повідомили у поліції.

Руслан Шамшієв став керуючим директором з правових питань ТОВ “Оператор РОП” у 2021 році. До цього він обіймав різні посади у держкорпорації “Уряд для громадян”.

За даними телеграм-каналу Kozachkov offside, Шамшієв скоїв самогубство у своєму кабінеті, розташованому в бізнес-центрі Astana Apartments.

“Дождь” пише , що «Оператор РОП» займається організацією збору, транспортування, переробки та утилізації відходів. Першим засновником компанії була дочка колишнього президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва – Алія.

11 січня президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що утилізаційним збором має займатись державна організація, «як у зарубіжних країнах». 19 січня уряд заборонив «Оператору РОП» займатися своєю діяльністю.

У Казахстані наклав на себе руки начальник Департаменту поліції Жамбилської області, який напередодні наказав не відкривати вогонь по учасникам заворушень.

У Казахстані розпочався збір під вимогою розкрити імена загиблих під час протестів. Від влади також зажадали надати допомогу сім’ям жертв та постраждалих.

Джерело: Народна Правда