У Путіна закликають налагодити постачання озброєння до “ДНР” та “ЛНР”

У Путіна закликають налагодити постачання озброєння до “ДНР” та “ЛНР”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Секретар генради «Єдиної Росії», перший заступник голови Ради Федерації Андрій Турчак заявив, що Росія має поставити окремі види озброєнь “ДНР” та “ЛНР”.

«Вважаю, що в цих умовах Росія повинна надати Луганській та Донецькій народним республікам необхідну допомогу у вигляді поставок окремих видів озброєнь для підвищення їхньої обороноздатності і стримування військової агресії, що явно готується Києвом», — цитує Турчака ТАСС .

У Росії заявили, що Україну «накачують» летальною зброєю. У зв’язку з цим у “ДНР” та “ЛНР” потрібно організувати постачання окремих видів озброєнь. Турчак заявив, що це утримає агресію, яку готує Київ:

“Треба зупинити київський режим”.

Литва на тлі концентрації російських військ біля кордонів з Україною передасть нашій армії американські переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger.

Союзники НАТО переводять свої сили у стан готовності та спрямовують додаткові кораблі та винищувачі на свої позиції у Східній Європі у зв’язку із ситуацією навколо України.

У разі вторгнення Росії уряд Чехії може відправити своїх військових до України, вони допомагатимуть Збройним силам України.

Джерело: Народна Правда