Є ознаки того, що Росія застосує силу проти України до середини лютого, – Держдеп

Є ознаки того, що Росія застосує силу проти України до середини лютого, – Держдеп
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Перший заступник держсекретаря США Уенді Шерман заявила, що Захід готовий реагувати на різні сценарії, аж до повного захоплення України.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Якщо російські військові підуть на захоплення, це зруйнує всі принципи міжнародної безпеки, це не можна залишити безкарним. Ми розглядаємо також сценарії гібридної атаки. Для Росії мають бути наслідки”, – сказала вона.

Telegram-канал “Карточный домик” наводить ще кілька цитат Шерман. Зокрема, вона заявила, що у Вашингтоні «бачать усі ознаки» того, що Росія застосує силу  щодо України до середини лютого.

Заступник держсекретаря також додала, що Україна поки що не досягла рівня, необхідного для отримання плану дій для членства в НАТО.

Секретар генради «Єдиної Росії», перший заступник голови Ради Федерації Андрій Турчак заявив, що Росія має поставити окремі види озброєнь “ДНР” та “ЛНР”.

Литва на тлі концентрації російських військ біля кордонів з Україною передасть нашій армії американські переносні зенітно-ракетні комплекси Stinger.

Союзники НАТО переводять свої сили у стан готовності та спрямовують додаткові кораблі та винищувачі на свої позиції у Східній Європі у зв’язку із ситуацією навколо України.

У разі вторгнення Росії уряд Чехії може відправити своїх військових до України, вони допомагатимуть Збройним силам України.

Джерело: Народна Правда