Розстріл військових у Дніпрі: нові подробиці та деталі

Розстріл військових у Дніпрі: нові подробиці та деталі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Солдат Національної гвардії Артем Рябчук, який розстріляв товаришів по службі на “Южмаше” в Дніпрі, сам зв’язався з правоохоронцями і здався.

Про це повідомляє Telegram-канал “ДБР”.

Рябчук попросив випадкову жінку зателефонувати до поліції та повідомити про його місцезнаходження.

Державне бюро розслідувань зареєструвало кримінальне провадження за фактом службової недбалості керівництва Національної гвардії після стрілянини у Дніпрі. Правоохоронці встановлюють обставини події. Як повідомив директор Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов, посадові особи Головного управління Національної гвардії України в умовах особливого періоду недбало ставилися до військової служби з організацією заходів з охорони важливих державних об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури, органів держвлади.

Національна гвардія України назвала імена загиблих під час розстрілу військових у Дніпрі.

Внаслідок надзвичайної події загинули:

  • старший лейтенант Олександр Буганов (НГУ);
  • молодший сержант Олександр Драган (НГУ);
  • старший солдат Артем Левковський (НГУ);
  • солдат Леонід Черник (НГУ);
  • контролер КПП Віра Лебединець (відомча воєнізована охорона).

Лікарі лікарні Мечникова борються за життя 22-річної дівчини та її товариша по службі, яких небезпечно поранив 21-річний солдат термінової служби Артем Рябчук у Дніпрі.

Нагадаємо, 27 січня на території Південного машинобудівного заводу «Южмаш» військовослужбовець Національної гвардії України, солдат термінової служби Артем Рябчук, 2001 року народження (21 рік) розстріляв варту військовослужбовців НГУ, а потім втік зі зброєю. На момент трагедії у приміщенні було близько 22 солдатів. Двоє змогли вибігти на вулицю, викликати поліцію та «швидку».

У мережі з’явилося відео, як Рябчук розстрілював людей.

Джерело: Народна Правда