Знущалися з хлопця із загостреним почуттям справедливості: нові подробиці бійні у Дніпрі

Знущалися з хлопця із загостреним почуттям справедливості: нові подробиці бійні у Дніпрі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Чим більше з’являється подробиць розстрілу людей у Дніпрі, тим більше зрозуміло, що покаранню підлягає не лише стрілець – Артем Рябчук.

У Facebook політик та юрист Юлія Яцик пише, що солдат термінової служби мав проблеми у колективі. І розпочалися вони після того, як хлопець попередив бійку між солдатами.

Замість того, щоб вжити заходів, керівництво визнало його “стукачем”, почалися знущання з нього.

При цьому мешканці його рідного села Броска кажуть, хлопець був із загостреним почуттям справедливості, навіть віруючим.

У матеріалі “Обозревателя” повідомляється, що його мати та батько були віруючими. Глава сімейства помер, коли хлопець навчався у технікумі.

“Тато хворів, начебто страждав на епілепсію. І коли Артем після 9-го класу перейшов вчитися в технікум, батько помер. Його мама займається тим, що пече солодощі, торти на продаж. Вона часто приносила частування на заходи до класу. Обидва дуже віруючі, Артем теж віруючий хлопець, він часто виступав у класі на теми, пов’язані з Біблією, ми навіть здивовані, що він взагалі пішов служити в армію і взяв у руки зброю. Батьки дбали про нього і про його сестру. Цікавилася, що у Артема у школі”, – розповідає одна із мешканок села.

Жінка також згадує, що у житті Артемія сталася трагедія:

“Вони з другом Сергієм після того, як той закінчив 11-й клас, пішли на Дунай на пляж. І той на його очах почав тонути. Артемій нічого не міг вдіяти, бо вони обоє не вміли плавати. Сергій потонув буквально за метр від його. У Артемія був стрес, він бігав пляжем і дуже сильно плакав. Потім він навіть на похорон не прийшов, була тільки його мама. Можливо, це теж сильно вплинуло на хлопця”.

Артемія запам’ятали, як товариського та доброзичливого хлопця. Кажуть, що вчився він сумлінно і жодними поганими вчинками не відзначався.

Щоправда, хлопець мав загострене почуття справедливості. Якщо щось було не справедливо, то він обстоював власну думку і доводив свою позицію. Міг образитися, якщо до нього не дослухалися. Але загалом з ним зважали, адже хлопець умів переконувати.

Пояснити вчинок Артемія Рябчука у селі не можуть.

Тим часом у мережі з’явилося відео – підозрюваний спокійною розповідає про бійню та про те, як йому вдалося втекти з території підприємства. Також зізнається, чому вирішив здатися поліції.

Відео: Telegram/ “Свої | Кривий Ріг”

Нагадаємо, 27 січня на території Південного машинобудівного заводу «Южмаш» військовослужбовець Національної гвардії України, солдат термінової служби Артем Рябчук, 2001 року народження (21 рік) розстріляв варту військовослужбовців НГУ, а потім втік зі зброєю. На момент трагедії у приміщенні було близько 22 солдатів. Двоє змогли вибігти на вулицю, викликати поліцію та «швидку».

У мережі з’явилося відео, як Рябчук розстрілював людей.

Лікарі лікарні Мечникова борються за життя 22-річної дівчини та її товариша по службі, яких небезпечно поранив 21-річний солдат термінової служби Артем Рябчук у Дніпрі.

Солдат Національної гвардії Артем Рябчук , який розстріляв товаришів по службі на «Південмаші» в Дніпрі, сам зв’язався з правоохоронцями і здався.

 

Джерело: Народна Правда