Донька Сніжани Єгорової зі сльозами розповіла, як її дитину “виставили” з садка після слів любительки Путіна

Донька Сніжани Єгорової зі сльозами розповіла, як її дитину “виставили” з садка після слів любительки Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Після чергової скандальної заяви провідної Сніжани Єгорової її донька Стася Ровінська розплакалася в ефірі, заявивши, що не повинна відповідати за слова своєї матері.

Нагадаємо, Сніжана Єгорова публічно підтримує Росію та Володимира Путіна. Нещодавно вона підкреслила, що не вважає Путіна винним у тому, що відбувається в Україні: “Я підтримую Володимира Путіна! І нехай ця таблетка від безумства очистить ваш мозок від темного боку Свідомості! Дивіться як акт екзорцизму, якщо не хочете, щоб в пекло перетворилося на ваш дім».

Ровінська після цього розплакалася в ефірі програми 1 1 “Твій день”. Вона заявила, що вже більше року не спілкується з матір’ю, але при цьому вона залишається близькою людиною:

“Яка б вона не була, все одно вона залишається моєю мамою. Але вчора сталася історія, яка, як мені здається, показова. Я думаю, що мами мене теж зрозуміють – я сама мама трьох дітей”.

За її словами, вона забирала з садка сина, коли до неї підійшов тато іншої дитини і різко запитав “чому вони ще не в Росії”:

“Я навіть не зрозуміла його спершу. А потім вихователька сказала: “Може, ви не водитимете свого сина в садок, поки все не вляжеться?”.

“Я – не моя мама. Моя сім’я – це я, мій чоловік, мої діти. Я несу за них відповідальність, я не хочу, щоб вони боялися. Вони живуть тут. Ми підтримуємо Україну всі роки, поки тут триває війна”, – наголосила телеведуча.

Раніше Єгорова заявляла , що в Україні «дресують» російськомовних людей, а сама мова намагається «забити камінням».

Єгорова також порушувала у Facebook скандальне мовне питання. На своїй сторінці вона опублікувала жарт на тему закону про українську мову, і поцікавилася у шанувальників, що вони думають із цього приводу: «Мамо, а навіщо мені вивчати українську мову? Тому що без нього, синку, ти не зможеш працювати офіціантом».

Джерело: Народна Правда