Перенесла важку операцію, попереду її кілька: лікар розповів про стан Жанни Шарової після стрілянини у Дніпрі

Перенесла важку операцію, попереду її кілька: лікар розповів про стан Жанни Шарової після стрілянини у Дніпрі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Постраждала внаслідок стрілянини на території “Южмаша” у Дніпрі дівчина перенесла важку операцію та видалення частини кишечника. Попереду на неї чекає ще кілька операцій на хребті.

Про це повідомив директор Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечнікова Сергій Риженко.

“Прямо з калюжі крові, солдатів та її лікарі “швидкої”, борючись з больовим шоком, зуміли доставити до Мечникова. Швидке обстеження, операційна. Три кулі прошили тіло Жанни. Найважче поранення у живіт.
Розбитий тонкий та товстий кишечник. Професор Олександр Кутовий та завідувач відділення Віталій Пелех пішли на чотиригодинну найскладнішу операцію. Видалено більше метра розбитого товстого та тонкого кишечника. На виході куля розвернула хребет у поперековому відділі. Вже перелито понад чотири літри крові, стабілізували, гемоглобін відновили. Після кишечника на неї чекають наступні життєво важливі операції на хребті. Зараз анестезіологи взяли Жанну на ревізію черевної порожнини та виведення  кишечника назовні”, – йдеться в його повідомленні.

Нагадаємо, 27 січня на території Південного машинобудівного заводу «Южмаш» військовослужбовець Національної гвардії України, солдат термінової служби Артем Рябчук, 2001 року народження (21 рік) розстріляв варту військовослужбовців НГУ, а потім втік зі зброєю. На момент трагедії у приміщенні було близько 22 солдатів. Двоє змогли вибігти на вулицю, викликати поліцію та «швидку». В результаті загинули п’ятеро людей, ще п’ятеро отримали поранення.

Після цього Артем Рябчук зв’язався із правоохоронцями та здався.

У мережі з’явилося відео, як Рябчук розстрілював людей.

Також повідомлялося, що Рябчук мав проблеми у колективі. І розпочалися вони після того, як хлопець попередив бійку між солдатами. Замість того, щоб вжити заходів, керівництво визнало його «стукачем», почалися знущання з нього . При цьому односельці Артема кажуть, хлопець був із загостреним почуттям справедливості, більш того, віруючим.

Джерело: Народна Правда