Річард Бренсон закликав бізнесменів об’єднатися проти Росії: “Настав момент відстояти суверенітет України”

Річард Бренсон закликав бізнесменів об’єднатися проти Росії: “Настав момент відстояти суверенітет України”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Британський мільярдер та засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон закликав світових бізнесменів об’єднатися заради суверенітету України в умовах російської агресії.

Про це йдеться у статті на сайті компанії.

На його думку, для лідерів бізнесу настав момент зібратися та відстояти суверенітет України:

“Навіть якщо за це доведеться платити, всі ми маємо чітко дати зрозуміти, що агресія завжди неприйнятна, і міжнародний приватний сектор підтримає весь спектр санкцій проти будь-якої держави, яка намагається порушити суверенітет іншої”.

Він також наголосив, що через нарощування військ РФ біля кордонів України існує великий ризик повномасштабної війни у Європі.

“Ніколи в останні роки не було більшого ризику повномасштабної війни у світі. Зараз кожному з нас складно приховати своє роздратування. Що в 2022 році, чорт забирай, робить одна країна, накопичуючи танки біля кордонів іншої?” – зазначив він.

Бренсон упевнений, що війна між Росією та Україною матиме руйнівні наслідки:

“Це ще більше ізолює Росію та її президента від решти світу, зруйнує російську економіку. Основний тягар агресії нестиме мирне населення. Кривава громадянська війна в Сирії, в якій російські війська та найманці відіграють жахливу роль, є яскравим нагадуванням про те, що поставлено на карту”.

При цьому, Бренсон упевнений, Путін не буде переможцем у цій війні:

“Це не той конфлікт, у якому президент Путін може перемогти у довгостроковій перспективі. Хоча його, здається, мало хвилює, що світ думає про його геополітичні амбіції, його має дуже хвилювати, яким буде майбутнє його власної країни”.

Президент Латвії Егілс Левітс заявив, що Росія хоче відновити радянську імперію. Такий висновок він зробив через напад на Грузію у 2008 році та агресію щодо України.

Перший заступник держсекретаря США Уенді Шерман заявила, що Захід готовий реагувати на різні сценарії, аж до повного захоплення України.

Джерело: Народна Правда