Ставки на теніс: особливості

Ставки на теніс: особливості
Автор Желізняк Олександр в Новини

Теніс вважається не лише давнім видом спорту, адже перші спогади про теніс датовані 11 століттям. Теніс нічим не поступається за популярністю футболу, кіберспорту, який активно розвивається останні кілька років.

Але щоб ставити на теніс, необхідно професійно читати гру, і мати невеликий досвід у беттінг. Оформляти купон Ординар або Експрес у лайві, режимі реального часу, не так просто, якщо не мати уявлення про особливості тенісного беттингу. Якщо ставити лише у прематч, можна втратити велику суму грошей, тому часто беттери страхуються у лайві. Перед визначенням тактики читайте новини. Наприклад, Ціціпас переміг Сіннера і вийшов у півфінал.

Що слід знати для ставок на теніс?

Щоб внести першу ставку на теніс, достатньо зайти на сайт букмекерської контори Паріматч https://parimatch.com/ru/tennis , та обрати спортивне змагання.

Вибрати змагання з тенісу просто, якщо розуміти, що існує чоловіча (ATP), жіноча (WTA). Але не лише змагання з чоловічого та жіночого тенісу проводяться. Існує ще й мікст, що є різновидом змішаної гри, коли грає не один тенісист, а відразу два спортсмени, формуючи єдину команду. Чим цікавий такий поділ? Є різні чемпіонати, навіть правила гри, що, безумовно, впливає на вибір ставки з представлених на сайті букмекерської контори.

Якщо ставити на результат спортивного змагання, необхідно враховувати, що матч, чи то жіночий вид спорту, чи чоловічий, поділяється на сети, а ті, у свою чергу, на гейми. Але у жіночому та чоловічому тенісі можуть різнитися кількість сетів, щоб визначити переможця поєдинку. Якщо змагання закінчується з рахунком 5:5, то жінки гратимуть до двох сетів, тоді як чоловікам потрібно витримати ще три сети, щоб зрозуміти, кому підкорився тенісний корт цього разу.

Які змагання з тенісу вважаються найцікавішими? Звичайно ж, одразу варто згадати турніри Великого шолома. Далі йдуть Masters Series, Challenger Tour та інші. Змагання з тенісу проводяться не так часто, як матчі з футболу чи кіберспортивні змагання. Не варто забувати про чоловічий Кубок Девіса і жіночий Кубок Федерацій.

Незважаючи на те, що досвідчені беттери намагаються припустити, що їхня схема ставок є найбільш ефективною та робочою, насправді, ефективної стратегії в тенісному беттингу немає. Потрібно вивчати правила, дивитися прямі трансляції змагань та регулярно ставити на фаворитів чи аутсайдерів.

Джерело: Народна Правда