Тарифи на газ у лютому: скільки платитимемо

Тарифи на газ у лютому: скільки платитимемо
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Газопостачальні компанії опублікували місячні тарифи на газ для населення України на лютий. Тарифи коливатимуться в межах 7,70 – 11,99 гривень за кубометр.

Дані наводить консультаційний центр “ГазПравда”.

Одна компанія (ЕРУ Людям) знизила свою річну ціну порівняно з січнем — з 8,10 до 7,70 грн за кубометр палива. Інші компанії залишили річні пропозиції незмінними.

У діапазоні до 8 гривень за кубічний метр встановлено ціни «Енерджі Трейд Груп» (ETG.UA) – 7,79 грн за кубометр, Neogas – 7,80 гривень, «Трейд КП Луцькводоканал» – 7,88 гривень, «Черкасигаз Збут» та “Уманьгаз Збут” – 7,89 гривень, “Палівенерго” – 7,90 гривень, “Енергогарантія” – 7,95 грн за кубічний метр.

Тариф «Нафтогазу України» не змінився та становитиме 7,96 грн за кубометр. Таку ж ціну пропонують «Газпостачсервіс» та «Тернопільоблгаззбут».

А ось максимальну ціну на свій товар встановила компанія “Стрийнафтогаз” (Львівська область) – він складе 11,99 гривень за кубічний метр. Тарифи на газ у лютому: скільки платитимемо

Оператор ГТС України та оператор ГТС Угорщини FGSZ домовилися про продовження гарантованих потужностей для транспортування природного газу з Угорщини до України до 30 вересня 2022 року, що дозволить значно збільшити можливості для закачування газу на наступний опалювальний сезон.

США ведуть переговори з Катаром та іншими великими експортерами щодо постачання зрідженого газу до Європи. У Вашингтоні побоюються, що вторгнення Росії в Україну може вдарити з постачання.

Джерело: Народна Правда
Теги: