У ДБР спростовують інформацію про самогубство Артема Рябчука

У ДБР спростовують інформацію про самогубство Артема Рябчука
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Державному бюро розслідувань спростовують інформацію про те, що Артем Рябчук, який розстріляв військовослужбовців Національної гвардії у Дніпрі, вчинив самогубство.

Відповідну заяву розповсюдила прес-служба бюро.

“Дана інформація повністю не відповідає дійсності. Підозрюваний перебуває під вартою, його життю та здоров’ю нічого не загрожує. Державне бюро розслідувань робить усе можливе, щоб якнайшвидше завершити досудове розслідування у цій резонансній справі та притягнути винних до відповідальності”.

Нагадаємо, 27 січня на території Південного машинобудівного заводу «Южмаш» військовослужбовець Національної гвардії України, солдат термінової служби Артем Рябчук, 2001 року народження (21 рік) розстріляв варту військовослужбовців НГУ, а потім втік зі зброєю. На момент трагедії у приміщенні було близько 22 солдатів. Двоє змогли вибігти на вулицю, викликати поліцію та «швидку». Загинули п’ятеро людей, ще п’ятеро отримали поранення.

Після цього Артем Рябчук зв’язався із правоохоронцями та здався.

У мережі з’явилося відео, як Рябчук розстрілював людей.

Також повідомлялося, що Рябчук мав проблеми у колективі. І розпочалися вони після того, як хлопець попередив бійку між солдатами. Замість того, щоб вжити заходів, керівництво визнало його «стукачем», почалися знущання з нього. При цьому односельці Артема кажуть, хлопець був із загостреним почуттям справедливості, більш того, віруючим.

Джерело: Народна Правда