ВР створила слідчу комісію для розслідування причин окупації Криму

ВР створила слідчу комісію для розслідування причин окупації Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію, яка розслідуватиме причини окупації Криму у 2014 році. Робота над виробництвом тривала 2 роки.

Як пише “24 канал”, до складу тимчасової слідчої комісії увійшли представники “Слуги народу”, “Батьківщини” та ОПЗЖ. Термін її повноважень – 1 рік. Створення цієї комісії підтримали 229 нардепів.

Ініціатором створення ТСК є нардеп від “Слуги народу” Єлизавета Богуцька. Слідча комісія розслідуватиме факти сприяння державній та місцевій владі Росії під час окупації Криму у 2014 році.

Головою ТСК став “слуга” Ігор Копитін, а його заступником – нардеп від “Батьківщини” Григорій Немирін.

Також до тимчасової слідчої комісії увійшли:

Єлизавета Богуцька (“Слуга народу”);
Олег Волошин (ОПЗЖ);
Андрій Задорожній (“Слуга народу”);
Юрій Здебський (“Слуга народу”);
Євгенія Кравчук (“Слуга народу”);
Людмила Марченко (“Слуга народу”);
Валерія Стернійчука (“Слуга народу”);
Сергій Швець (“Слуга народу”).

Не пізніше півроку з дня створення, тобто до 1 серпня 2022 року ТСК має звітувати про виконану роботу у розслідуванні причин окупації Криму у 2014 році.

Голова військово-морських сил Німеччини, віце-адмірал Кай-Ахім Шенбах, який заявив, що “Крим ніколи не повернеться до складу України”, подав рапорт про відставку. Напередодні на конференції Інституту оборонних досліджень та аналізу у Делі він заявив, що «Крим ніколи не повернеться до складу України». Понад те, він додав, що не вірить у можливі плани Москви захопити інші українські території.

Стало відомо, як живе екс-дружина президента-втікача Віктора Януковича Людмила, фейкову інформацію про смерть якої запустили минулого тижня. Людмила після втечі Віктора Януковича до Росії в 2014 році переїхала до Криму і там процвітає її бізнес.

Джерело: Народна Правда