Росія перекидає військових на кордон з Україною – про це свідчать нові супутникові знімки

Росія перекидає військових на кордон з Україною – про це свідчать нові супутникові знімки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Нові супутникові знімки, які зробила компанія Maxar Technologies на полігонах у Білорусі, окупованому Криму та у західній частині Росії , показують, що у місцях дислокації російських військ з’явилися військові намети та тенти.

У замітці “Дождя” з посиланням на представників компанії йдеться, що це свідчить про те, що тепер російські військові табори укомплектовані не лише технікою, а й особовим складом. Також на знімках помітні «Іскандери».

Нові супутникові знімки російських військових таборів, зроблені наприкінці січня компанією Maxar Technologies, опублікував кореспондент BuzzFeed News Крістофер Міллер.

«За останні два тижні у Білорусі з’явилися нові точки дислокації російських військ. Також практично у кожному таборі в Білорусі, Криму та в західній частині Росії були помічені військові намети та укриття», – сказали в компанії Maxar.

За словами представників компанії, це свідчить про те, що російські частини тепер поряд з технікою укомплектовані особовим складом, а також підвищення загальної бойової готовності. Більше того, на полігонах спостерігалися місцеві військові навчання, включаючи бойову артилерійську стрілянину та маневрену підготовку.

Військові намети та тенти з’явилися на полігоні у південно-західній частині Брестської області, неподалік кордонів Білорусі з Польщею та Україною. Крім того, на знімках з Осиповичів, Білорусь, видно російські ракетні комплекси “Іскандер”. Про їх перекидання на захід як мінімум із двох бригад Східного військового округу розповідала дослідницька група Conflict Intelligence Team.

Військові намети, танки та інша техніка видно також на супутникових знімках із розташування російських військ у Бахчисараї та Новоозерному у Криму.

На знімках, зроблених 1 лютого в Криму на Ангарському полігоні та в Євпаторії, видно військові намети і бронетехніка. Також їх можна побачити на знімках із розташованого на півдні Криму полігону Опук.

 

Іспанське видання El Pais заявило, що отримало у своєму розпорядженні відповіді США та НАТО на пропозиції Росії щодо так званих ” гарантій безпеки “.

Джерело: Народна Правда