Олімпіада-2022: збірна України “втратила” ще одного спортсмена через коронавірус

Олімпіада-2022: збірна України “втратила” ще одного спортсмена через коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Збірна України на зимових Олімпійських іграх 2022 року в Пекіні тимчасово втратила ще одного спортсмена – фігуриста Івана Шмуратка. В нього підтвердився діагноз COVID-19.

Відомо, що Шмуратко мав представляти Україну у командному турнірі з фігурного катання, ці змагання він пропустить. Фігурист планує виступити в індивідуальному турнірі 8 лютого.

“Зараз відчуваю спустошення, на жаль, коронавірус втрутився в мої Олімпійські плани. Дуже хотів допомогти нашій команді та відчути цю незвичайну атмосферу змагань. Я бажаю здоров’я та успіху своїм друзям та партнерам по команді, триматиму за них усе, що можна тримати, доки що дистанційно, і чекаю на своє повернення на Олімпійський лід якнайшвидше”, – прокоментував він.

Зазначимо, що Шмуратко не перший український спортсмен, у плани якого втрутився COVID-19. Зокрема, на самоізоляцію пішла біатлоністка Олена Білосюк. Поки що невідомо, чи встигне вона виступити на Іграх-2022. Її може замінити Анастасія Меркушина. Позитивний тест також отримав головний тренер збірної з біатлону Юрай Санітра. Він пішов на самоізоляцію, повторний тест українського тренера був негативним.

Дивитись відкриття Олімпійських Ігор у Пекіні можна буде на UA: Перший (онлайн). Початок о 13:55 (час київський).

Російський спортсмен Семен Єлістратов, золотий медаліст Олімпіади – 2014 у Сочі у шорт-треку розповів про те, як він спілкується з колегою з України Олегом Гандеєм під час підготовки до Олімпіади – 2022 у Пекіні.

Джерело: Народна Правда