Бойовики “Л/ДНР” залишилися без рупора в YouTube – канали заблоковані

Бойовики “Л/ДНР” залишилися без рупора в YouTube – канали заблоковані
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

YouTube заблокував акаунти представництв незаконних утворень “ДНР” та “ЛНР”.

Заблоковано YouTube-канали “міністерства інформації ДНР”, “народної міліції ДНР”, прес-служби “народної міліції ЛНР”, “Державної телерадіокомпанії ЛНР” та “Луганського інформаційного центру”.

При спробі зайти на ці канали з’являється повідомлення про те, що вони заблоковані через порушення правил спільноти.

Родіон Мірошник, який називає себе “представником ЛНР” у політичній робочій групі на мінських переговорах (ОБСЄ допустило їх як громадські радники), вже заявив, що YouTube “веде зачистку інформаційного поля”.

Раніше повідомлялося, що YouTube заблокував трансляцію каналів UkrLive та «Перший Незалежний» , які з кінця 2021 року перебувають під санкціями Ради національної безпеки та оборони.

Нагадаємо, санкції РНБО запроваджено у грудні 2021 року президентом України Володимиром Зеленським. Під їхню дію потрапили компанії «Тайм Медіа», «Телепростір» та «Медіахолдинг Новини». У ТОВ «Тайм Медіа» входить телеканал «Перший Незалежний», створений журналістами трьох каналів народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака, які раніше вже були заблоковані (112, NewsOne, ZIK). ТОВ «Телепростір» – це телекомпанія UKRLIVE, що належить нардепу від ОПЗЖ Нестору Шуфричу.

Міністерство фінансів США внесло до списку санкцій чотирьох громадян України.

Джерело: Народна Правда