Купувати ліки за “ковідну тисячу” зможуть не тільки пенсіонери

Купувати ліки за “ковідну тисячу” зможуть не тільки пенсіонери
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Кабінет міністрів ініціював розширення програми “єПідтримка“. Крім пенсіонерів купувати ліки за “ковідну тисячу” зможуть особи з інвалідністю І та ІІ групи.

Про це повідомляє прес-служба Мінісоцполітики.

Міністерства економіки, соціальної політики та цифрової трансформації мають підготувати відповідні документи. Планується надати можливість особам з інвалідністю І та ІІ групи використовувати гроші, що виділяються з держбюджету в рамках програми, на придбання лікарських засобів.

Нагадаємо, із 24 січня “тисячу за вакцинацію” дозволили витрачати на ліки українцям від 60 років. Придбати можна як рецептурні, так і безрецептурні ліки.

2 лютого 2022 року уряд ухвалив зміни до ухвали про програму “єПідтримка” – з 7 лютого гроші за вакцинацію зможуть отримати підлітки від 14 років. Також розширився список бізнесів, що підпадають під проект. Гроші можна буде витратити на освітні курси для себе чи своєї дитини, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя та друковану продукцію.

У «Дії» з’явився новий COVID-сертифікат, згенерувати його можуть ті, хто отримав бустерне щеплення.

З 31 січня українці, які відмовляються від вакцинації проти COVID-19, зобов’язані не допускати на роботу. Потрібно мати хоча б одну дозу щеплення від коронавірусу.

Джерело: Народна Правда