Макрон зізнався, про що говоритиме з Путіним напередодні зустрічі із Зеленським

Макрон зізнався, про що говоритиме з Путіним напередодні зустрічі із Зеленським
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Президент Франції Еммануель Макрон розраховує, що його візит до Москви допоможе розпочати деескалацію. Це, за його словами, є основною метою його візиту.

Про це повідомляє “Le Journal du Dimanche”.

“Ми обговоримо умови деескалації. Ви повинні бути дуже реалістичними. Ми не досягнемо односторонніх жестів, але важливо не допустити погіршення ситуації, перш ніж вибудовувати механізми та жести взаємної довіри”, – сказав Макрон. На його думку, європейським країнам необхідно знайти “новий баланс”, поважаючи при цьому інтереси Росії у безпеці. Проте країни НАТО впевнені, що Путін відступить лише перед демонстрацією сили та збільшення постачання зброї на українську територію.

Нагадаємо, Макрон зустрінеться з Путіним у Москві 7 лютого та президентом України Володимиром Зеленським 8 лютого.

Російська Федерація приховано відвезла на окупований Донбас танки, бронемашини та безпілотники. Також зафіксовано постачання кількох тисяч тонн пального.

У Кремлі назвали абсурдом інформацію розвідки США щодо підготовки Росією відео, яке могли використати для нападу на Україну. Американські ЗМІ повідомили, що в планах Росії може бути розповсюдження фейкового відео нападу українських військ, яке у Кремлі надалі могли використати як привід для вторгнення в Україну. В адміністрації президента США уточнювали, що точно не знають, чи збиралася Росія діяти саме так.

Джерело: Народна Правда