У Чорне море заходить група великих десантних кораблів Росії

У Чорне море заходить група великих десантних кораблів Росії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

8 та 9 лютого до Чорного моря зайдуть 6 великих десантних кораблів Балтійського та Північного флотів Росії.

Про це повідомляє Моніторингова група BlackSeaNews.

8 лютого до Чорного моря планують зайти кораблі Балтійського флоту Росії:

  • “Корольов”,
  • “Калінінград”,
  • “Мінськ”.

9 лютого до них приєднаються кораблі Північного флоту:

  • “Петро Моргунов”,
  • “Оленегірський гірник”,
  • “Георгій Побєдоносцев”.

Моніторингова група також повідомляє, що 6 лютого до Середземного моря увійшов військовий танкер Північного флоту РФ VYAZMA. Він перебував у складі загону кораблів ПФ у складі ракетного крейсера “Маршал Устинов”, фрегата “Адмірал флоту Касатонів” та великого протичовнового корабля “Віце-адмірал Кулаков”.

7 лютого у Середземне море через Гібралтар увійшов ракетний крейсер РФ Маршал Устинов.

Цього ж дня у Середземне море через Гібралтар увійшов ракетний есмінець США типу Arleigh Burke. Він спостерігає за російським крейсером. Крім того, ще один ракетний есмінець США типу Arleigh Burke знаходився 7 лютого в районі острова Хіос в Егейському морі, брав курс у напрямку протоки Дарданелли.

“Зараз у Середземному та Чорному морях сконцентровані всі 3 наявні в Росії ракетні крейсери проекту 1164 “Атлант”, які в радянські часи – років 35 тому – називали “вбивцями авіаносців”. Подивимося, чи увійдуть у Середземне море фрегат “Адмірал флоту Касатонів” на якому проводилися випробування гіперзвукової ракети “Циркон” та великий протичовновий корабель “Віце-адмірал Кулаков”, – зазначили у Групі.

У Чорне море заходить група великих десантних кораблів Росії

У коментарях до публікації пишуть, що російські ЗМІ повідомляють, що за росіянами стежить ще один американський есмінець – USS Bainbridge. Також повідомляється, що у Середземному часі знаходять кілька німецьких кораблів.

Напередодні Одеська авіаційна ескадрилья отримала три сучасні борти французької компанії AIRBUS H125. Їх постачання відбувається в рамках угоди між урядом України та урядом Франції.

Союзники НАТО переводять свої сили у стан готовності та спрямовують додаткові кораблі та винищувачі на свої позиції у Східній Європі у зв’язку із ситуацією навколо України.

Джерело: Народна Правда