У МЗС пояснили, через що було скасовано зустріч Зеленського та Бербок

У МЗС пояснили, через що було скасовано зустріч Зеленського та Бербок
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У МЗС України спростували чутки, що зустріч Володимира Зеленського та Анналени Бербок скасували, щоб надіслати певний політичний сигнал.

Спікер МЗС України Олег Ніколенко у коментарі “24 каналу” зазначив, що на сьогодні Київ перетворився на світовий дипломатичний центр. Україну відвідують багато іноземних гостей.

Крім того, паралельно відбувається багато телефонних розмов. Володимир Зеленський має дуже насичений графік.

“Ствердження про те, що зустріч президента України та глави МЗС Німеччини не відбулася, щоб надіслати певний політичний сигнал, не відповідають дійсності”, – наголосив Ніколенко.

Він також запевнив, що жодні чутки, анонімні джерела та конспірологічні теорії не зможуть вбити клин у міцні відносини України та Німеччини.

Бербок, коментуючи свою відмову від поїздки, сказала, що мала приїхати в Україну разом із Жаном-Івом Ле Дріаном – головою МЗС Франції, але французька сторона змінила плани:

“Нашу поїздку було заплановано з моїм французьким колегою, ми планували зустрітися з президентом Володимиром Зеленським. А зараз змінилися плани поїздки”.

Напередодні CNN повідомило , що причиною скасування стала відмова Німеччини надавати Україні військову допомогу, а також роботу скандального «Північного потоку-2».

Міністр оборони Німеччини Крістін Ламбрехт вкотре повторила відмову постачати зброю Україні на тлі можливого вторгнення Росії. Берлін виступає за мирний шлях вирішення конфлікту.

Джерело: Народна Правда