Кортеж Ярославського збив на смерть людину, – ЗМІ

Кортеж Ярославського збив на смерть людину, – ЗМІ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У ніч на 10 лютого на трасі Чугуїв – Мартове автомобіль збив на смерть чоловіка, на місці ДТП знайшли автомобільні номери з кортежу бізнесмена Олександра Ярославського.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Співрозмовник видання каже, що після опівночі до поліції надійшов дзвінок, що на трасі Чугуїв – Мартове збили людину: “Це сталося ближче до Мартового. Загинув чоловік, середніх років. Нікого поряд не було. На місці знайшли номери 0018”.

За його словами, такі номери належать передній машині Ярославського кортежу. Джерело видання також стверджує, що Ярославський часто сам керує машиною.

Також повідомляється, що до поліції зателефонував чоловік, який повідомив, що став учасником ДТП біля Мартового, і що він прийде до райвідділу дати свідчення. Інший співрозмовник видання повідомив, що водія станом на 12 годину допитують правоохоронці.

За даними джерел УП, є свідки, які бачили, як увечері кортеж Ярославського їхав з Харкова (Ярославський працює у Харкові та проживає у Мартовому – ред.).

У поліції Харківської області наразі не прокоментували інформацію.

Поліцейські, яких допитали у Державному бюро розслідувань, не підтвердили отримання пропозицій щодо хабара від народного депутата Олександра Трухіна після ДТП за його участю.

Напередодні Державне бюро розслідувань озвучило нові подробиці резонансної аварії за участю народного депутата Олександра Трухіна. Слідчі вивчили матеріали камер відеоспостереження від Полтави до Борисполя – за кермом Audi A8 знаходилася людина в одязі червоного кольору.Людиною у червоному одязі виявився Склема Віктор Васильович (помічник депутата Полтавської обласної ради).

Джерело: Народна Правда