Лавров назвав переговори з главою МЗС Великобританії щодо України «розмовою німого з глухим»

Лавров назвав переговори з главою МЗС Великобританії щодо України «розмовою німого з глухим»
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Глава МЗС Росії Сергій Лавров за підсумками зустрічі з міністром закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс заявив, що це була «розмова німого з глухим». У ході переговорів було обговорено ситуацію на кордоні з Україною.

Як пише “Дождь”, Ліз Трасс сказала, що Росія «ще має можливість зупинити агресію щодо України і дотримуватися дипломатичного шляху врегулювання»:

«Факти кажуть самі за себе. Ми бачимо збільшення кількості військ, зброї на кордоні з Україною та вважаємо це загрозою. Ми також спостерігаємо гібридну кібервійну та інші види війни, спрямовані на те, щоб підірвати демократію в Україні».

Лавров, у свою чергу, заявив, що це не Росія погрожує іншим країнам, а їй погрожують.

Трасс також наголосила, що західні країни «мають чітко дати зрозуміти», «Північний потік-2» не запрацює у разі ескалації конфлікту з Україною.

У результаті Лавров заявив, що Британія не слухає Росію:

«Начебто слухаємо, але не чуємо. Принаймні наші докладні роз’яснення впали на непідготовлений ґрунт, приблизно так само, як кажуть, що Росія чекає, коли замерзне земля і стане як камінь, щоб танки спокійно пройшли на українську територію. Ось мені здається, такий же ґрунт сьогодні був у наших британських колег, на який лягали і від якого відскакували численні факти, які ми наводили».

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням Російської Федерації блокувати частину акваторії Чорного та Азовського морів, а також Керченську протоку під приводом проведення військово-морських навчань.

У Білому домі прокоментували фразу президента РФ Володимира Путіна «терпи, моя красавица», наголосивши, що будь-який жарт про зґвалтування викликає обурення в американському уряді.

Джерело: Народна Правда