ФОПам скасують штрафи за невидачу фіскальних чеків: подробиці

ФОПам скасують штрафи за невидачу фіскальних чеків: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Голова комітету ВР з питань фінансів Данило Гетманцев уточнив, що у січні підприємців не перевіряли щодо видачі/не видачі чеків, штрафи за це не нараховувалися.

“Жодної перевірки ФОП у січні щодо невидачі чеків не було. Тому штрафи не нараховані за січень. Для того, щоб зняти будь-які питання, ми скасуємо взагалі штрафи за січень”, – повідомив він в інтерв’ю «УНІАН».

Він також додав, що таке рішення може бути ухвалене у лютому чи березні — коли це питання поставлять на голосування у парламенті:

“Я працюватиму над цим. Проситиму депутатів проголосувати за це… Є позиція суттєво знизити на 90% штрафи на весь рік для тих, хто встановив РРО”.

Державну податкову службу зобов’язали перевіряти дані фізичних осіб-покупців нерухомості (ПІБ, номер паспорта та ідентифікаційного коду) перед оформленням майнових прав. Це викликало хвилю паніки серед українців, які впевнені, що відтепер усі покупки нерухомості відбуватимуться через податкову.

В Україні готується проект податкової реформи, згідно з яким понад 20 видів професійної діяльності зобов’яжуть сплачувати податки.

Джерело: Народна Правда