Нагнітання паніки та фейки: у СБУ заявили, що Україна зіткнулася із черговою потужною хвилею гібридної війни

Нагнітання паніки та фейки: у СБУ заявили, що Україна зіткнулася із черговою потужною хвилею гібридної війни
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Служба безпеки заявляє, що Україна зіткнулася з черговою потужною хвилею гібридної війни – спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та спотворенням реального стану речей.

“Ми чудово розуміємо мотиви нинішнього інформаційного нагнітання – посіяти тривогу в українському суспільстві, підірвати віру у здатність держави захистити своїх громадян, розхитати нашу єдність”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

СБУ фіксує прояви гібридної війни у соціальних мережах, окремих ЗМІ, у поширенні деякими політиками наративів країни-агресора.

“Не тільки фіксує, але активно їм протидіє. Це відображається у рішеннях РНБО, кількості нейтралізованих кібератак, ліквідації численних ботоферм, викритті агентурних мереж іноземних спецслужб та недопущенні диверсій та терактів. Співробітники СБУ працюють у всіх регіонах країни у посиленому режимі”, – додали в відомстві.

СБУ рекомендує українцям не панікувати, мислити критично та перевіряти будь-яку інформацію.

Силовики СБУ затримали у Станиці Луганській колишнього заступника ватажка одного із угруповань так званої «Козацької національної гвардії», яка воювала на боці бойовиків «ЛНР».

Мешканка Донецької області затримана за підозрою у співпраці з учасниками незаконних військових формувань. Жінка, маючи освіту картографа, передавала бойовикам дані щодо дислокації бійців ЗСУ.

Контррозвідники СБУ затримали на Луганщині колишнього учасника незаконних збройних формувань «ЛНР», коли той намагався потрапити на підконтрольну українській владі територію регіону для оформлення пенсії.

Джерело: Народна Правда