“Розстріл без вагань”: у МВС повідомили, як реагуватимуть на спроби захоплення адмінбудівель

”Розстріл без вагань”: у МВС повідомили, як реагуватимуть на спроби захоплення адмінбудівель
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський звернувся до українців через загрози з боку Росії.

У своїй заяві, опублікованій на сайті МВС, він наголошує, що захист здійснюють 300 тисяч поліцейських, нацгвардійців, прикордонників та рятувальників.

“Незважаючи на будь-які заяви про можливі агресивні дії з боку Російської Федерації, ніхто не панікує і не боїться. Кожен просто виконує свою роботу для спокою українців. Ми віримо в наші Збройні Сили! Вони разом із дипломатами та розвідниками забезпечують зовнішню безпеку України. А ми у Міністерстві внутрішніх справ не допустимо жодних сепаратистських проявів типу весни 2014 року у Харкові, Луганську, Донецьку! Повторення Слов’янська ми теж не допустимо! Якщо якийсь «гіркін» спробує захопити адміністративні будівлі, він буде розстріляний нашим спецназом без повідомлення та жодних вагань! Чим кожен з вас може зараз допомогти? По-перше, зберігайте спокій. Не панікуйте. Зараз не 2014 рік. Україна стала сильнішою та організованішою. По-друге, кожен на своєму місці повинен виконувати свою щоденну роботу, аби функціонували школи, лікарні, дитячі садки, підприємства”, – йдеться у його заяві.

У Кремлі вважають , що офіційна відмова України від ідеї вступу до НАТО сприяла б формулюванню «відповіді на російські питання».

Напередодні речник МЗС України Олег Ніколенко заявив , що слова посла України у Великій Британії Вадима Пристайка про нібито відмову України від НАТО, щоб не було повномасштабної війни з РФ, були вирвані з контексту.

Посол України в Британії Вадим Пристайко роз’яснив свої слова про можливу відмову від заявки на членство у Північноатлантичному альянсі. Він запевнив, що країна не переглядатиме своїх прагнень приєднатися до НАТО, додавши, що його слова вирвали з контексту.

Джерело: Народна Правда